Twój indywidualny profil motywacyjny z raportem i omówieniem

test_psychometryczny_RMP_online_raport_omowienie

Twój profil motywacyjny z raportem i omówieniem

649,00  z VAT (527,64  netto)

W ciągu 24 h od zamówienia dostępu do profilu motywacyjnego otrzymasz specjalny kod, za pomocą którego zalogujesz się do portalu Reiss Motivation Profile. Wypełnienie kwestionariusza online składającego się z 128 stwierdzeń zajmie Ci około 20-25 minut.

Następnie otrzymasz e-mail zawierający Twój indywidualny profil motywacyjny w formie pliku PDF. Składa się on z 2 elementów: wykresu prezentującego Twoje indywidualne wartości dla poszczególnych motywatorów życiowych oraz części opisowej, która zawiera bardzo wiele informacji o Tobie. Z raportu dowiesz się między innymi, które z 16 motywatorów są dla Ciebie ważne, wyróżniające (tzw. drivery motywacyjne), które mają średnią wartość, a które są nieistotne i nie mają dużego wpływu na Twoją motywację.

Ponadto raport zawiera konkretne wskazówki i ćwiczenia do codziennego zastosowana i pracy nad tym, abyś mógł żyć w zgodzie ze sobą.

 

Dlaczego warto zamówić profil motywacyjny z raportem i omówieniem?

Ze szczegółowego raportu dowiesz się między innymi:

  • co tak na prawdę Cię motywuje – poznasz Twoje indywidualne wartości dla każdego z 16 motywatorów życiowych
  • jakie są Twoje mocne strony i jak świadomie je wykorzystywać i rozwijać
  • nad czym możesz pracować, jeśli dany motywator jest zbyt dominujący
  • dlaczego zdarza się, że nie możesz porozumieć się z innymi ludźmi
  • jak możesz być postrzegany przez innych

 

Jeszcze przed (wirtualnym) spotkaniem z certyfikowanym ekspertem Reiss Motivation Profile możesz wysłać zagadnienia, które Ciebie interesują i które chciałbyś omówić. Ten czas jest do Twojej dyspozycji i ma służyć Twojej motywacji.

Poczas indywidualnej rozmowy z Reiss Motivation Profile Masterem:

  • wspólnie omówicie Twój indywidualny profil i wnioski wynikające z wartości poszczególnych motywatorów
  • zaplanujesz kolejne kroki w obszarze, który szczególnie Cię interesuje: np. planowanie kariery, ścieżki zawodowej, poprawa relacji, podjęcie decyzji
  • wspólnie przenalizujecie, w którym z obszarów masz największy potencjał do poprawy i jakie w tym celu podjąć działania