Profil motywacyjny RSMP z raportem i omówieniem

test_psychometryczny_RMP_online_raport_webinar

Profil motywacyjny RSMP z raportem i omówieniem

449,00  z VAT (365,04  netto)

W ciągu 24 h od zamówienia dostępu do profilu motywacyjnego RSMP otrzymasz specjalny kod, za pomocą którego zalogujesz się do portalu Reiss Motivation Profile / Reiss School Motivation Profile. Wypełnienie kwestionariusza online składającego się z 104 stwierdzeń zajmie Ci około 20-25 minut.

Następnie otrzymasz e-mail zawierający Twój indywidualny profil motywacyjny RSMP w formie pliku PDF. Składa się on z 2 elementów: wykresu prezentującego Twoje indywidualne wartości dla poszczególnych motywatorów życiowych oraz części opisowej, która zawiera bardzo wiele informacji o Tobie. Z raportu dowiesz się między innymi, które z 13 motywatorów są dla Ciebie ważne, wyróżniające (tzw. drivery motywacyjne), które mają średnią wartość, a które są nieistotne i nie mają dużego wpływu na Twoją motywację.

Ponadto raport zawiera konkretne wskazówki i ćwiczenia do codziennego zastosowania wraz z informacją o tym, jaki typ pracy będzie najbardziej zgodny z Tobą i Twoją motywacją.

Podczas omawiania Twojego profilu motywacyjnego bardzo ważna jest dyskrecja i szczerość. Dlatego podczas jego omawianiu obecny jesteś tylko Ty oraz RSMP-Master. Jeżeli chciałbyś, aby uczestniczyli w nim również Twoi rodzice lub jedno z nich, powiadom nas o tym wcześniej, abyśmy mogli je odpowiednio zaplanować. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia wspólnej rozmowy w późniejszym terminie.

Zamów profil

Co to jest RSMP?

 

Dlaczego warto zamówić profil motywacyjny RSMP z raportem i omówieniem?

Ze szczegółowego raportu dowiesz się między innymi:

  • co tak na prawdę Cię motywuje – poznasz Twoje indywidualne wartości dla każdego z 13 motywatorów życiowych
  • jakie są Twoje mocne strony i jak świadomie je wykorzystywać i rozwijać
  • jaki rodzaj pracy powinieneś wybrać, jeżeli chcesz rozwijać swoje pasje
  • dlaczego zdarza się, że nie możesz porozumieć się z innymi ludźmi
  • jak możesz być postrzegany przez innych

 

Jeszcze przed (wirtualnym) spotkaniem z certyfikowanym ekspertem Reiss School Motivation Profile możesz wysłać zagadnienia, które Ciebie interesują i które chciałbyś omówić. Ten czas jest do Twojej dyspozycji i ma służyć Twojej motywacji i Twojej przyszłości.

Podczas indywidualnej rozmowy z Reiss School Motivation Profile Masterem:

  • wspólnie omówicie Twój indywidualny profil RSMP i wnioski wynikające z wartości poszczególnych motywatorów
  • zaplanujesz kolejne kroki w obszarze, który szczególnie Cię interesuje: np. wybór szkoły, zawodu, poprawa relacji, podjęcie decyzji
  • wspólnie przeanalizujecie, w którym z obszarów masz największy potencjał do poprawy i jakie w tym celu podjąć działania