Poznajmy się bliżej

 

Od lat zastanawiałyśmy się , co ludzi motywuje...

Co sprawia, że jedni osiągają swoje cele, a inni nie?

Dlaczego tylko niektórzy są wytrwali w tym co robią, a inni nie?

Jak to jest, że jedni cieszą się każdą chwilą, nie posiadając nic,
a inni nie cieszą się niczym, pomimo że mają bardzo wiele?

Po tym, jak trafiłyśmy na Reiss Motivation Profile,
od razu wiedziałyśmy, że to jest odpowiedź na nasze pytania! 

Ewa

Uwielbiam liczby i konkrety, cenię sobie ludzi szczerych i mówiących wprost, co myślą. Jestem optymistką, która nigdy się nie poddaje i niestrudzenie dąży do celu. U mnie zawsze musi się „dziać”.

 

Motywuje mnie możliwość samostanowienia i wpływu na to, co dzieje się dookoła mnie, oraz ludzie, z którymi pracuję.

 

Czy zawsze tak było? Nie. W podstawówce byłam dzieckiem nieśmiałym. Czerwieniłam się, kiedy tylko ktoś na mnie spojrzał...

 

Mam 3 synów, których różnorodne osobowości są dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Nie sama różnorodność, ale fakt, że tak różni są ode mnie!

Kasia

Jestem otwarta na wyzwania i uwielbiam sytuacje, w których inni się poddają i nie wierzą, że się uda. Czuję się wtedy jak wróżka, która czarodziejską różdżką zmienia niemożliwe w możliwe.


Kiedyś wmawiano mi, że świat należy do mężczyzn i swoją ambicję powinnam schować do kieszeni. Nie udało mi się zwalczyć swojej natury. Doceniam bezpośredniość i współpracę między ludźmi. Notabene cały czas się jej uczę, bo z natury jestem raczej “Zosią samosią”.


Rozpiera mnie energia, uwielbiam podróże i do życia potrzebna jest mi częsta zmiana perspektywy. Uwielbiam być w akcji i szybko się nudzę. Pewnie dlatego zabawa w teatr to jedna z moich ulubionych aktywności w domu z dzieciakami.